Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraAugust 12 2020 13:46:35
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

6th World Junior Cadet Championships, 12.-15. november 2009
Karate12.-15. novembra sa uskutočnili majstrovstvá sveta kadetov a juniorov v karate, kde sa prebojovali až traja naši študenti: majsterka Európy Földesiová Lenka, Garaj Michal a Bagita Roland.

Na šampionáte, ktorý sa konal v meste Rabat (Morocco) sa oficiálne prezentovalo 1144 reprezentantov z 82 krajín celého sveta

KATA individual (male) - 43 štartujúcich Bagita Roland: 1. kolo: free, v 2. kole vyhral 4:1 nad GER K. Thomos (BassaiDai-Seienchin), v 3. kole prehral 1:4 s Mexičanom J. Anaya.

KUMITE -52 kg (male) - 43 štartujúcich Garaj Michal: 1. kolo: free, v 2. kole v predĺžení prehral na zástavky s BUL G. Naydenov (za stavu 0:0)

KUMITE -54 kg (female) - 37 štartujúcich Földesiová Lenka: 1. kolo: free, v 2. kole zvíťazila 2:0 nad NED L. Meijer, v 3. kole zvíťazila 5:1 nad USA J. Orbon, v 4. kole prehrala 0:5 s VEN A. Campos. Venezuelčanka prehrala o postup do finále so Srbkou vysoko 8:0 a šanca do repasáže sa pre Lenku definitívne skončila.

· sgnr dňa november 15 2009 · V Karate · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | Zhujiang dňa december 27 2012 12:21:19
This time, though, there was relatively little to see Cheap Chanel Bags. And since Madonna was kind enough to donate her auctioning services for the am FAR event, Im totally going to turn a blind eye to that, um, iiiiinteresting dress. In a world gone mad with logos and monograms, this very discreet looking Chanel refreshingly goes against the grain. And if these Boy Bags dont meet your fancy, try to take a peek at the Fall 2012 bags that will be released soon, major swoon! I feel fairly confident saying that chanel crossbody bag more distinct accessories collection every year than any other major designer in the world. Its no secret Leann loves Chanel just as much as she loves the cameras, as evidenced by her plush white quilted bag. So simple, so stylish. After making a poor showing in her Chanel handbag and baggy granny skirt, Kirsten Dunst has won our Most Improved award thanks to this stunning combo of a petite quilted gray Chanel purse and a city-cool black dress paired with a blazer. Gold chain shoulder strap can be tucked into bag allowing it to be carried as a clutch. A newly bobbed Christina Aguilera exited her car in denim cutoffs, black leggings, red pumps, a striped tee, black biker jacket, and oh baby chanel wristlets! a fab Chanel handbag. Chanel at a discount? It only happens twice a year, and June 4th-6th, you can get first dibs on seasonal handbags, small leather goods, and costume jewelry. Ive been plotting to make the purple velvet Boy Chanel runway bag mine for months now. This Chanel campaign is young and fresh. For every season, Chanel generously offers not one handbag collection but two. Dont you just hate it when you go out of your way to put together a killer designer outfit and your boyfriend shows up wearing a freaking sweatshirt? Nicky Hilton, stylishly decked out in a gothic skull tee, black leggings, a cool leather jacket, and a divine black quilted Chanel handbag, seems to be suffering from this fate with her Red Sox-supporting bf, David.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.