Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraFebrur 19 2020 22:18:52
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

VEČER MAJSTROV VOLANTU 2009
Automobilový športV sobotu 28.novembra sa v Nitrianskom PKO už tradične zišla motoristická elita, aby si prevzala z rúk prezidenta SAMŠ Ing. Dušana Koblíška ocenenia za dosiahnuté výsledky v motoristickej sezóne 2009.

Podujatie malo názov VEČER MAJSTROV VOLANTU 2009, ktoré moderoval známy moderátor rádia VIVA Alexander Štefuca.

Bola to prehliadka toho najlepšieho čo u nás sadá za horúce volanty. Je veľmi potešiteľné, že medzi ocenenými boli aj študenti ŠG Nitra.

Samo Sládečka si v tomto roku vyjazdil titul majstra Slovenska v triede ROTAX max / motokáry/ a v najbližších dňoch odchádza reprezentovať Slovensko na celosvetové finále tejto motokárovej triedy do Egypta. Držíme mu všetci palce.

Samov brat Filip Sládečka čerstvý absolvent si na pódiu prebral ocenenie majstra Slovenska v okruhových disciplínach .

A medzi úspešnými reprezentantmi Slovenska, ktorí dosiahli mimoriadne výsledky v zahraničí bol ocenený Filip Ovečka / minikáry /, za jeho víťazstvo v Európskom pohári a tiež za víťazstvo v PVP, čo sú dve najprestížnejšie podujatia v tomto športe.

Športovci, ktorí sa pripravujú na ŠG Nitra sa takto skvele odprezentovali aj v motoristickom športe.

Držíme palce aj do budúcej sezóny, Samovi pevné nervy na celosvetovom finále. A nech je aj na budúci rok počuť mená týchto jazdcov medzi vyhodnocovanou motoristickou elitou!

Pavol Ovečka

· sgnr dňa november 30 2009 · V Automobilový šport · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | Unclelo dňa november 06 2012 08:44:06
When the players were Coach Factory Onlinecoming down the fans were applauding them. On the drive to the Louis Vuitton Beltstadium 2,000 fans were lining the road applauding us. Inside Coach Outlet Storethe bus they didn't understand it. They thought they were angryGucci Belt with them."Al Ahly won that match and reached this weekend's final of theCoach Factory Outlet Online African Champions League. It has been an emotional, tragic Coach Factory Storeseason for the club, one that has ncompassed revolution, riotsCoach Factory Online and death. And at the center of it all has been the Ahlawy, one of theCoach Factory Outlet last revolutionary forces left in Egypt today.The group was formed inCoach Outlet Online 2007, in the dark before the dawn, and is led by a man named Assad.Coach Bags Outlet Mubarak was as strong as he had ever been, winning a decisiveCoach Factory Online victory in a recent Presidential election, even though massiveCoach Factory Outlet Online fraud had allegedly taken place. His son Gamal was being Coach Outlet Onlinegroomed as his successor.Egypt felt hopeless. I had met Assad outsideCoach Factory Outlet the KFC on Tahrir Square, long before it had become synonymousHermes Belt with this revolution. He had agreed to escort me to Egypt's biggest Coach Factory Onlinematch: Al Ahly versus Zamalek, the Cairo derby.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.