Športové gymnázium Nitra, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJl 20 2019 16:10:13
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,981
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

Stolný tenista Michal Pavolka patrí k európskej špičke, január 2010
Stolný tenis
V dňoch 22. – 24. januára 2010 hostilo mesto Topoľčany jedno z najvýznamnejších vrcholných podujatí európskeho stolného tenisu v juniorskej a kadetskej kategórii - Europe Youth TOP 10. V oboch kategóriách sa v mestskej športovej hale predstavilo desať najlepších hráčov a hráčok Európy. Svoje zastúpenie malo na tomto prestížnom turnaji vo všetkých kategóriách i Slovensko - v kategórii kadetov (hráčov do 15 rokov) ním bol Michal Pavolka.

Michal, študent triedy kvinty-5.A Športového gymnázia v Nitre, bol na turnaji nasadenou deviatkou a počínal si výborne. Po deviatich zápasoch, ktoré na tomto turnaji odohral, skončil so skóre 4 výhry/5 prehier. Michal porazil desiateho (BANKOSZ Michal, Poľsko), ôsmeho (HAGERAATS Koen, Holandsko), siedmeho (SZITA Marton, Maďarsko) aj piateho nasadeného hráča (QIU Liang, Nemecko). Napriek výbornému skóre skončil v celkovom poradí na siedmom mieste – okrem neho získali rovnaký počet bodov aj ďalší dvaja hráči, a preto o konečnom umiestnení nerozhodovali vyhraté zápasy, ale sety.

Tento výsledok je veľkým úspechom, pod ktorý sa podpísal nielen samotný hráč, ale aj jeho tréneri, pod dohľadom ktorých sa Michal pripravuje už druhú sezónu. Sú to Roman Grigel (súčasne je aj jeho reprezentačným trénerom), Oto Mackovič a Anton Kutiš. Michal predviedol naozaj výborný výkon, pristupoval k zápasom a celému turnaju zodpovedne. Tým potvrdil, že nie je len špičkou slovenského stolného tenisu, ale takisto aj to, že miesto v prvej desiatke Európy mu patrí oprávnene.

Spolu s Michalom reprezentovali Slovensko aj Lucia Truksová (kadetka, 8. miesto), Samuel Novota (junior, 10. miesto) a Barbora Balážová (juniorka, 8. miesto).

Petra Kasanová
· sgnr dňa janur 28 2010 · V Stolný tenis · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | Unclelo dňa november 06 2012 09:09:42
When the players were Coach Factory Onlinecoming down the fans were applauding them. On the drive to the Louis Vuitton Beltstadium 2,000 fans were lining the road applauding us. Inside Coach Outlet Storethe bus they didn't understand it. They thought they were angryGucci Belt with them."Al Ahly won that match and reached this weekend's final of theCoach Factory Outlet Online African Champions League. It has been an emotional, tragic Coach Factory Storeseason for the club, one that has ncompassed revolution, riotsCoach Factory Online and death. And at the center of it all has been the Ahlawy, one of theCoach Factory Outlet last revolutionary forces left in Egypt today.The group was formed inCoach Outlet Online 2007, in the dark before the dawn, and is led by a man named Assad.Coach Bags Outlet Mubarak was as strong as he had ever been, winning a decisiveCoach Factory Online victory in a recent Presidential election, even though massiveCoach Factory Outlet Online fraud had allegedly taken place. His son Gamal was being Coach Outlet Onlinegroomed as his successor.Egypt felt hopeless. I had met Assad outsideCoach Factory Outlet the KFC on Tahrir Square, long before it had become synonymousHermes Belt with this revolution. He had agreed to escort me to Egypt's biggest Coach Factory Onlinematch: Al Ahly versus Zamalek, the Cairo derby.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

20/07/2019 13:11
Hello. And Bye.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?