Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraDecember 09 2023 22:51:57
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 3

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Strieborná Xénia Kilianová na M SR junioriek, marec 2010
Gymnastika13. marca sa v mestskej hale v Nitre uskutočnili medzinárodné majstrovstvá Slovenskej repibliky v modernej gymnastike v kategórii junioriek. Vynikajúco si počínala domáca pretekárka Xénia Kilianová, členka ŠK SOG Nitra, ktorá vo viacboji obsadila druhé miesto. V jednotlivých náčiniach skončila trikrát druhá (švihadlo, lopta, kužele) a v cvičení s obručou získala dokonca zlatú medailu.

Jej oddielové kolegyne skončili nasledovne – na šiestom mieste Alexandra Ivaničková, deviata Veronika Kuklišová a desiata Ivana Gromová.

V kategórii družstiev zvíťazili juniorské reprezentantky Slovenska (aj s Xéniou Kilianovou) pred Českou republikou a Chorvátskom.


strieborná Xénia Kilianová


Alexandra Ivaničková, Veronika Kuklišová, Ivana Gromová, Xénia Kilianová
· sgnr dňa marec 16 2010 · V Gymnastika · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | keith dňa jl 24 2012 05:33:00
interest in&8212 bridesmaid dresses under 100 bridesmaid dresses under 100 ;Vneck promenade gown could be the first you might enthusiastic about informal wedding dress informal wedding dress . evening dresses online evening dresses online . Vneck promenade attire make gorgeous women from the runways to the red carpets are sporting this season. This search lends a sort of devilmaycare allure to an overall outfit. cheap plus dresses cheap plus dresses Breezy and stunning, the Vneck promenade attire are proving to be perfect alternatives for younger women who desire to garner attention at the dance cheap wedding dresses cheap prom dresses . . If you will be a girl who are in pursuit of vogue and sexy, a long Vneck promenade gown won't make you disappointed fancy beach dresses fancy beach dresses . www.dressmore.co.uk/images/thumbnails/new/00140a-1.jpg . inexpensive prom dresses inexpensive prom dresses . It features a seductive design with a low Vneck bodice and a fulllength skirt with an elegant train. The open back is adding to the glamour. These elegant pieces achieve a sexy and alluring appear combined even with a dash of the classic. In fact not merely style and
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.