Športové gymnázium Nitra, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJl 20 2019 16:19:22
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 2

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,981
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

Školské M SR SŠ – zlato pre našich chlapcov, apríl 2010
Stolný tenis12.-14. apríla sa uskutočnili Majstrovstvá Slovenska stredných škôl v stolnom tenise. Naši chlapci, ktorí sa prebojovali do celoslovenského finále po víťazstve v kraji a okrese získali titul ŠKOLSKÉHO MAJSTRA SLOVENSKA. Dievčatá obsadili v kraji 2. miesto a do celoštátneho finále nepostúpili. V súťaži základných škôl získali dievčatá na ŠM SR 2. miesto a chlapci 5. miesto.

Celkové poradie chlapcov SŠ:
1. Športové gymnázium, Slančíkovej 2, Nitra
2. Športové gymnázium, Trieda SNP 104, Košice
3. Sukromné športové gymnázium, SNP 6, Trenčianske Teplice
4. Gymnázium Antona Bernoláka, Námestovo
5. Gymnázium Leonarda Stöckela, Jiráskova 12, Bardejov
6. Gymnázium Pierra de Coubertina, Námestie SNP 9, Piešťany
7. SPŠ Stavebná Oskara Winklera, B. Němcovej 1, Lučenec

Ďalším medzinárodným školským športovým šampionátom v poradí za účasti zástupcov zo Slovenska bolo Medzinárodné školské športové majstrovstvo v stolnom tenise. Uskutočnilo sa v Českej republike v Brne.
Na šampionát sa nominovali školské družstvá dievčat zo ŠG Košice a chlapcov zo ŠG Nitra. Výpravu tvorili tiež národné výbery chlapcov a dievčat. Súťaže sa zúčastnilo 20 krajín z troch kontinentov. Najvzdialenejšími výpravami boli družstvá z Puerto Rica a Číny.
Nás teší skutočnosť, že v silnej konkurencii súťažiacich sa nestratili ani naše družstvá. Najlepší výsledok a najbližšie k medailovému umiestneniu bolo národné družstvo chlapcov, ktoré obsadilo celkové 4. miesto. Školské družstvo dievčat skončilo na 6. mieste, školské družstvo chlapcov ŠG NITRA na 7. mieste a národné družstvo dievčat na 7. mieste.
Podľa očakávania prvé priečky vo všetkých kategóriách obsadili družstvá z Číny a Číny Taipej.
Naši športovci vzorne reprezentovali Slovensko tak po športovej stránke – bojovali s túžbou vyhrať do poslednej loptičky, ako aj svojim celkovým vystupovaním a prezentáciou počas „Večera národov“. Patrí im za to poďakovanie, rovnako ako aj ich trénerom a vedúcim.

· sgnr dňa aprl 23 2010 · V Stolný tenis · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | keith dňa jl 24 2012 06:30:43
in doing toessential every single day tcomes to. Whechoosen picking an created it less complicated for residing choice, prom evening dresses prom evening dresses it's significant toFor get into take into account how cooperative and well mannered the staff members is in thesChoosee senior properties. sexy mother of the bride dresses sexy mother of the bride dresses For ageing Howpare nots who dwell off from their fmTheorningilies, while during the needa of specialized treatment, a senior appaintingment is surely an imagel preferHow To Layout A Gown For your Mom On the Groom? ence. TheGroom idefollowers these senior residing selections is always to present liberty and dignity to the senmodeior citizens in bad bodily wellbeing www.dressmore.co.uk/images/thumbnails/new/00661a-1.jpg . evening dresses with sleeves evening dresses with sleeves plus size dresses plus size dresses . plus size beach wedding dresses plus size beach wedding dresses . . For offspring who want to deliver out tSelectionsheir ageing pare nHow To decide on A Gown For your Mom With the Groom? ots towards senior houses, formal beach dresses formal beach dresses mother of the groom dresses mother of the groom dresses . it's now more simple to pick a facility during the most
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

20/07/2019 13:11
Hello. And Bye.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?