Športové gymnázium Nitra, Slančíkovej 2, 950 50 NitraDecember 13 2018 10:09:44
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 3

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,981
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

Majstrovstvá Slovenska dorastencov v atletike, 10.-11. júl 2010
Atletika. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Dada Deglovičová a Zuzka Matušková

10.-11. júla sa v Banskej Bystrici uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike dorastencov.

Majstrovské tituly pre našu školu získali Júlia Kočarová v hode diskom, Darina Deglovičová v trojskoku, Denis Danáč v behu na 400m a Martin Hrmo v hode kladivom. Na 2. mieste sa umiestnili: Zuzana Jandová a Ondrej Bartoň - obaja v skoku do výšky, Darina Deglovičová v skoku do diaľky, Karina Maťašovská (chôdza 5km) a bronz pridali Denis Danáč v behu na 200m, Ján Šuba v behu na 110m pr., Júlia Kočarová vo vrhu guľou, Marek Halmo v behu na 400m pr. a Zuzana Matušková v trojskoku.

Výsledky v sobotu:

Denis Danáč, 1. miesto – 400m, 50,31
Martin Hrmo, 1. miesto – kladivo, 52,07
Darina Deglovičová, 2. miesto - diaľka, 537
Karina Maťašovská, 2. miesto – 5km chôdza, 28:59,15
Júlia Kočarová, 3. miesto – guľa, 12, 36
Ján Šuba, 3. miesto – 110m pr., 15,24


Ondrej Bartoň, 4. miesto – oštep, 50,21
Martin Škrovina, 4. miesto – žrď, 300
Filip Šilák, 5. miesto – diaľka, 606
Lucia Pálffyová, 5. miesto – žrď, 260
4x100m (Deglovičová, Jandová, Jandová, Matušková), 5. miesto – 51,66
Ondrej Bartoň, 6. miesto – diaľka, 603
Ondrej Bartoň, 7. miesto – 110m pr., 16,64
Michaela Križanovičová, 7. miesto – žrď, 220
Dominika Deglovičová, 13. miesto – kladivo, 18,05
Marek Blanár, rozbeh 100m - 12,14
Eva Jandová, rozbeh 100m – 13,61


Výsledky v nedeľu:


Darina Deglovičová, 1. miesto – trojskok, 11,78
Júlia Kočarová, 1. miesto – disk, 37,22
Ondrej Bartoň, 2. miesto – výška, 192
Zuzana Jandová, 2. miesto – výška, 159
Zuzana Matušková, 3. miesto – trojskok, 10,35
Denis Danáč, 3. miesto – 200m, 23,09
Marek Halmo, 3. miesto – 400m pr., 48,72


Ondrej Bartoň, 4. miesto – trojskok, 12,77
šv. štafeta (Blanár, Šuba, Schneidgn, Danáč), 4. miesto – 2:07,93
Filip Šilák, 8. miesto – trojskok, 11,61
Marek Blanár, 9. miesto – 400m pr., 64,63
Dominika Deglovičová, 10. miesto – disk, 21,35
Marek Holica, 13. miesto – disk, 33,75

Júlia Kočarová - majsterka SR v hode diskom


Denis Danáč - majster SR v behu na 400m


Martin Hrmo - majster SR v hode kladivom



Ondrej Bartoň - 2. miesto v skoku do výšky



Ján Šuba - 3. miesto v behu na 110m pr.


Marek Halmo - 3. miesto v behu na 400m pr. . . . . . . . . . . Zuzka Jandová - 2. miesto v skoku do výšky
· sgnr dňa jl 11 2010 · V Atletika · 0 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

Heslo



Nie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.