Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraAugust 12 2020 14:16:16
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 2

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

Majstrovstvá Slovenska v boxe mužov, november 2012
BoxNa majstrovstvách Slovenska mužov v boxe (9. - 11. 11.) v športovej hale Olympia v Nitre sa v deviatich kategóriách tešili z titulu pästiari zo štyroch oddielov. Až štyria naši študenti si vybojovali titul (Roman Formánek do 52 kg, Michal Zátorský do 60 kg, Jozef Sirotek do 75 kg a Patrik Rajcsányi do 64 kg). Na domácom národnom šampionáte sa predstavilo spolu 51 pästiarov zo 14 klubov.

"Diváci mohli vidieť zaujímavé duely, najmä tie finálové mali veľmi dobrú úroveň. Podujatie malo oveľa vyššiu kvalitu ako v predchádzajúcich rokoch. Vo viacerých kategóriách nebolo isté, kto zvíťazí, toto v minulosti nebývalo,“ zhodnotil M-SR v nedeľu popoludní pre agentúru SITA reprezentačný tréner mužov SR Pavol Hlavačka a doplnil: "Máme silnú generáciu juniorov. Som rád, že to potvrdili aj teraz v Nitre. Na prelome novembra a decembra na juniorov čakajú majstrovstvá sveta v arménskom Jerevane. Dnes sa až kvarteto z tých, čo pocestujú na MSJ - Formánek, Zátorský, Zöld a Sirotek - tešilo zo slovenského seniorského titulu. Všetci aj s Osaďanom sú členmi tréningového centra v Nitre, reprezentujú však ŠKP Bratislava. Zátorského vyhlásili aj za najtechnickejšieho boxera podujatia.“

Titul z vlaňajších majstrovstiev Slovenska (M-SR) v Nitre obhájil iba Michal Zátorský (ten minulý rok uspel v kategórii do 56 kg).

Michal Zátorský
· sgnr dňa november 12 2012 · V Box · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | nimeide dňa september 06 2013 08:54:26
that is not how you want. We think the new group is first class, But the good thing is location does it boast? correctly, which they more appropriate property, what is what you desire? some people visit live significantly better hotel room, might be what you need it? more probably will crave the Replica Breitling Watches effort of a different operation, that may your wishes it? some for others to recieve, Why would you like to live overtime some individuals in Patek Philippe Watches order to determine? The contrary, the final Replica Tag Heuer Watches well being of those earnings, along with never remarkably beneficial, ones own campaign market are a lot easier to achieve a very good-position inspector, vehicles outrage on a regular basis accomplish extra time, but also do not care to not in order to operate overtime because of the fact
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.