Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraMj 27 2020 15:07:36
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

COP na prípravných turnajoch
VolejbalNaše tímy COP absolvovali úspešne dva prípravné herné turnaje. Prvý sa konal v Leviciach v termíne od 31.8-1.9. 2019.

Na tento turnaj sme nominovali do družstva A - Kohútová, Danková, Stieranková, Krajčírová, Kucserová, Konárová, Drábiková, Černá, Šuleková, Miková, Dobrotová, Andrejčíková - pod vedením trénerov Adamec, Huba.

Do družstva B - Hvozdová, Slivková S., Justhová, Valentová, Jozeková K., Jozekova D., Kartiková, Slivková K., Baráthová, Žilavá, Siládiová, Balážová - pod vedením trénera M. Maličký.

Na turnaji v Leviciach sme odohrali v skupinách 4 zápasy. Obom tímom sa podarilo kvalifikovať do štvrťfinálovej skupiny, kde „Áčko“ zdolalo Levice A a naše „“Béčko zdolalo UKF NR. V ďalšom kole sme si v priamom súboji o postup do semifinále zmerali sily medzi sebou a víťazom v tomto zápase bolo družstvo COP- A. Družstvo B ako zdolaný tím išiel hrať o umiestnenie proti českému tímu Přerov a v tomto zápase opäť neuspeli a skončili na konečnom 6. mieste. Tím A narazil v semifinále na BA Bilíkovu a taktiež to skončilo neúspešne pre naše družstvo. V súboji o tretie miesto sme zahrali výborne a vybojovali si bronzové medaily. Medzi vyhlásenými hračkami turnaja bola D. Šuleková ako najlepšie libero turnaja. Tento turnaj nám ukázal, na čo sa máme zamerať v tréningu na skvalitnenie našej hry.

Druhý turnaj sme odohrali od 6.9-8.9.2019 v meste Přerov.
Nominácia na turnaj sa takmer nelíšila od turnaja v Leviciach, presunuli sme akurát N. Mikovú do tímu B. Znova pod vedením trénerov Maličký, Adamec, Huba.

Turnaj v Přerove sa začal už v piatok, každý tím odohral tri zápasy vo svojich skupinách, bolo 6 štvorčlenných skupín, na turnaji bolo spolu 24 družstiev - z toho šesť slovenských. Tím A vyhral všetky svoje piatkové zápasy a skončil na prvom mieste a tím B prehral jeden a skončil na druhom mieste, ale podarilo sa mu kvalifikovať medzi najlepších 12 tímov. Tie boli rozdelené v sobotu na dve šesť členné skupiny. Tím A skončil po sobote na druhom mieste v skupine, keď prehral len jeden zápas proti BA Bilikova 0-2 a postúpilo do nedeľňajšieho semifinále. Tím B skončil v skupine na treťom mieste a v nedeľu mal šancu hrať o najlepšie 5. miesto.
V nedeľu tím B prehral oba svoje zápasy a nakoniec sa umiestnil na krásnom 6. mieste. Tím A svoj semifinálový zápas zvládol a porazil tím Levice 2-1 a postúpil do finále turnaja. Vo finále si opäť zmerali sily s BA Bilikova a po výbornej hre vyhrali 2-0 a právom získali zlaté medaily. Medzi vyhlásenými najlepšími hračkami bola z COP-A K. Kucserová ako najlepšia smečiarka turnaja, a najlepšou hráčkou tímu COP-A bola vyhlásená V. Krajčírová.· sgnr dňa september 15 2019 · V Volejbal · 0 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.