Halové majstrovstvá Slovenska juniorov – atletika, 7. marec 2010
Pridal sgnr dňa Marec 07 2010 19:32:31

7.3.2010 sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike v kategórii juniorov. Majstrovský titul získala v trojskoku, vekom dorastenka, Darina Deglovičová a štafeta na 4x400m v zložení Patrik Schneidgen, Denis Danáč , Tomáš Sýkora a Patrik Krajč. Denis Danáč pridal aj 2. miesto v behu na 400m. Striebro si priviezol Nazar Malakan (60m pr.), keď za víťazom zaostal len o jednu stotinu. Bronz vybojovala Dominika Králiková v skoku o žrdi a štafeta (4x400m) – Dominika Bradáčová, Dominika Králiková, Ivana Líšková a Iveta Habarová...

Podrobné novinky
..............................................................................Nazar Malakan, 2. miesto, 60m pr.

7.3.2010 sa uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike v kategórii juniorov. Majstrovský titul získala v trojskoku vekom dorastenka Darina Deglovičová a štafeta na 4x400m v zložení Patrik Schneidgen, Denis Danáč , Tomáš Sýkora a Patrik Krajč. Denis Danáč pridal aj 2. miesto v behu na 400m. Striebro si priviezol Nazar Malakan (60m pr.), keď za víťazom zaostal len o jednu stotinu. Bronz vybojovala Dominika Králiková v skoku o žrdi a štafeta (4x400m) – Dominika Bradáčová, Dominika Králiková, Ivana Líšková a Iveta Habarová.