IMATRIKULÁCIE A VIANOČNÁ AKADÉMIA, 15. december 2010
Pridal sgnr dňa December 25 2010 19:16:02

15. decembra sa v spoločenskej hale školy konali IMATRIKULÁCIE, ktoré pripravili „septimania“ s triednou učiteľkou A. Moravcovou a niesli sa v duchu nesmrteľnej Pomády. Prváci a kvinťania prežili v zdraví všetky skúšky, či sú hodní stať sa stredoškolákmi a dostali certifikáty stredoškolákov.

Vianočnú akadémiu
pripravili vo veľkom štýle tretiaci spolu s ich triednym učiteľom A. Čapistrákom a preniesli všetkých prítomných (cca 350 osôb) do kúzelnej krajiny rozprávok.

pridané nové foto
Podrobné novinky
15. decembra sa v spoločenskej hale školy konali imatrikulácie, ktoré pripravili „septimania“ s triednou učiteľkou A. Moravcovou a niesli sa v duchu nesmrteľnej Pomády. Prváci a kvinťania prežili v zdraví všetky skúšky, či sú hodní stať sa stredoškolákmi a dostali certifikáty stredoškolákov.

Vianočnú akadémiu pripravili vo veľkom štýle tretiaci spolu s ich triednym učiteľom A. Čapistrákom a preniesli všetkých prítomných (cca 350 osôb) do kúzelnej krajiny rozprávok.

Víťazmi akadémie sa stali maturanti, ktorí svojím skvelým programom ohúrili porotu a získali jednodňový výlet podľa výberu. Druhé miesto si odniesla IV.B s programom NEW YORK a tretiu priečku získali malí „prímania“-I.A s MIX DANCE.

Tešíme sa o rok...


Fotogaléria: Imatrikulácie a Vianočná akadémia 2010GREASE - v podaní VII.A3. miesto - I.A


2. miesto - IV.Bnaši maturanti - víťazi Vianočnej akadémie 2010