Majstrovstvá Európy starších juniorov, juniorov a kadetov v karate, 11.-13. február 2011
Pridal sgnr dňa Februr 12 2011 19:08:13

V dňoch 11.-13.2.2011 sa v Novom Sade (Srbsko) uskutočnili v poradí už 38. Majstrovstvá Európy starších juniorov, juniorov a kadetov v karate. Komisia štátnej reprezentácie nominovala reprezentantov, medzi ktorými boli: Lenka Főldesiová, Michal Garaj a Ján Borecký. Z našich absolventov sa predstavil na ME Matej Urík.
Na šampionáte sa oficiálne prezentovalo 872 reprezentantov z 46 krajín Európy...

Podrobné novinky

Výsledky našich študentov:

KATA individual (cadet male) - 27 štartujúcich, Ján Borecký: v 1. kole vyhral nad SUI E. Feller (Seipai-Jion), v 2. kole vyhral nad BIH N. Topic (Seienchin-KankuDai), v 3. kole prehral so slovinským reprezentantom A. Klanecek (Kururunfa-KankuSho).

KUMITE
-61 kg (male) - 33 štartujúcich, Michal Garaj: 1. kolo free, v 2. kole prehral s LUX L. Raschella

KUMITE
-59 kg (female) - 33 štartujúcich, Lenka Földesiová: 1. kolo free, v 2. kole prehrala s MNE S. Rajkovic

Náš absolvent:

KATA individual (U21junior male) - 23 štartujúcich, Matej Urík: 1. kolo free, v 2. kole víťaz RUS E. Skovorodnikov & AUT V. Auinger, prehral v 3. kole