Školské M SR vo volejbale chlapcov a v atletike SŠ, máj 2011
Pridal sgnr dňa Mj 12 2011 19:23:57

9.-10. mája získali naši chlapci /Erik Pálfi, Radovan Mészároš, Tomáš Pazmány, Daniel Mečiar, - Martin Turis, Paťo Krajč, Matúš Kúdela, Filip Zvolenský/ majstrovský titul vo volejbale SŠ pod vedením trénerky Evy Stűmpelovej. Zlato si priviezli po víťazstve vo finále nad Humenným.

Na M SR SŠ v atletike majstrovský titul získali Dada Deglovičová v skoku do diaľky a trojskoku, Júlia Kočarová v hode diskom a Ondrej Bartoň v hode oštepom. V súťaži družstiev Jean Humbert skončili chlapci na 3. mieste.

Podrobné novinky
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Ondrej Bartoň

ATLETIKA

12. mája v Nových Zámkoch na M SR SŠ v atletike získali majstrovský titul Dada Deglovičová v skoku do diaľky a trojskoku, Júlia Kočarová v hode diskom a Ondrej Bartoň v hode oštepom. V súťaži družstiev Jean Humbert skončili chlapci na 3. mieste.