Majstrovstvá Slovenska v plážovom volejbale do 18 rokov, jún 2011
Pridal sgnr dňa Jn 30 2011 18:32:47

V dňoch 28. a 29. júna sa v Športovom areáli Orlík na Zvolenskej priehrade konal finálový turnaj majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale do 18 rokov. O celkový triumf bojovalo najlepších 12 chlapčenských a dievčenských dvojíc, ktoré sa do finálového turnaja prebojovali z kvalifikačných turnajov jednotlivých oblastí.

Majsterkami Slovenska sa po výhre 2:0 vo finále stala dvojica Pavlína Mikulajová - Zuzana Veselovská, ktoré triumfovali nad duom Vernerová - Fedorová. V kategórii chlapcov si zlaté medaily odniesli Peter Porubský a Tomáš Pazmány.
Podrobné novinky
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . majsterky Slovenska - Mikulajová, Veselovská

V dňoch 28. a 29. júna sa v Športovom areáli Orlík na Zvolenskej priehrade konal finálový turnaj majstrovstiev Slovenska v plážovom volejbale do 18 rokov.
O celkový triumf bojovalo najlepších 12 chlapčenských a dievčenských dvojíc, ktoré sa do finálového turnaja prebojovali z kvalifikačných turnajov jednotlivých oblastí.

Majsterkami Slovenska sa po výhre 2:0 vo finále stala dvojica Pavlína Mikulajová - Zuzana Veselovská, ktoré triumfovali nad duom Vernerová - Fedorová.

V kategórii chlapcov si zlaté medaily odniesli Peter Porubský a Tomáš Pazmány. Tí vo finále zdolali Karšaya s Ihnátom taktiež 2:0 na sety.
Tretie miesto vybojovala dvojica: Erik Pálfi a Bako.

všetci medailisti


majstri Slovenska - Tomáš Pázman a peter Porubský


3. miesto - Erik Pálfi, Bako