VIKTOR VISKUP je MAJSTER EURÓPY - karate, 16.2. 2008
Pridal spiker dňa Jn 20 2008 19:35:47
O radosť v tábore reprezentácie SZK a aj na našej škole sa postaral v kategórii kumite kadet -70 kg Viktor VISKUP (Farmex Nitra), keď v troch kolách porazil svojich súperov a vo finále porazil taktickou prevahou aj Španiela F. Morena o jeden bod...
Podrobné novinky
O radosť v tábore reprezentácie SZK a aj na našej škole sa postaral v kategórii kumite kadet -70 kg Viktor VISKUP (Farmex Nitra), keď v troch kolách porazil svojich súperov a vo finále porazil taktickou prevahou aj Španiela F. Morena o jeden bod 3:2.VIKTOR JE MAJSTER EURÓPY!!!


Foto: Majster Európy 2008Eliminácie:

V 1. kole mal voľný los, v 2.kole ÍR C. Philbin, nad ktorým zvíťazil 3:1. V 3. kole doslova deklasoval Dána A. Maatouga 6:0 a postup do finále si zabezpečil víťazstvom 4:2 nad reprezentantom Francúzska J. Letangom. Vo finále vyhral nad reprezentantom Španielska F. Morenom 3:2.

Viktora hneď vyspovedali:

"Som šťastný, že sa mi to konečne podarilo. Že mám medailu - to hovorí za všetko!"Tréner Klaudio Farmadin:

"Som rád, že sa to Viktorovi konečne podarilo. Je to pre neho veľké zadosťučinenie, keď zo všetkýchpredchádzajúcich šampionátoch mu medaila ušla medzi prstami. Tvrdo trénoval - prípravu sme si rozdelili - doobedé tréningy absolvoval s otcom - Farmadinom st. - poobedné som viedol ja. Cítil som, že to teraz vyjde."