Zlato a bronz na M SR družstiev v atletike, 8. október 2011 - Dubnica nad Váhom
Pridal sgnr dňa Oktber 08 2011 22:36:04
Na MSR družstiev v atletike v kategórii dorastu zvíťazilo družstvo chlapcov ŠG stavbár Nitra obrovským bodovým rozdielom a vybojovali si právo reprezentovať Slovensko na Pohári európskych majstrov 2012. K najväčším oporám družstva z našich študentov patrili: Marek Konštiak, Teodor Szabo, Ján Šuba a Viktor Daňo.
Dorastenky získali bronzové medaily za prvou Dubnicou a druhým Bardejovom. Najviac bodov získali: Júlia Kočarová, Natália Ostrožlíková, Zuzana Matušková a Karin Maťašovská. Družstvu dievčat pomohli aj vekom ešte mladšie žiačky Katka Jandová a Lenka Guzmická.

Podrobné novinky
Na MSR družstiev v atletike v kategórii dorastu zvíťazilo družstvo chlapcov ŠG stavbár Nitra a vybojovali si právo reprezentovať Slovensko na Pohári Európskych majstrov 2012. K najväčším oporám družstva z našich študentov patrili: Marek Konštiak, Teodor Szabo, Ján Šuba a Viktor Daňo.

Dorastenky získali bronzové medaily
za prvou Dubnicou a druhým Bardejovom. Najviac bodov získali: Júlia Kočarová, Natália Ostrožlíková, Zuzana Matušková a Karin Maťašovská.
Družstvu dievčat pomohli aj vekom ešte mladšie žiačky Katka Jandová a Lenka Guzmická.

Chlapci - body
Marek Konštiak – 25, Teodor Szabo – 21, Ján Šuba – 19.75, Viktor Daňo – 19, Rudolf Repáš – 16.75, Marek Halmo – 16.75, Tomáš Mičuda – 15.5, Tomáš Šoky – 15, Michal Gaži – 12, Dávid Árvay – 11.25, Patrik šedivý – 10.75, Adam Martonka – 8, Marek Holica – 8, Marek Blanár – 7.25, Adam Zetocha – 6, Martin Krajč -4.75

Dievcatá - body
Júlia Kočarová – 30,Natália Ostrožlíková – 20.75, Zuzana Matušková – 16.75, Karin Maťašovská – 15.5, Veronika Tökölyová – 15.25, Katarína Jandová – 11.25, Marcela Holzknechtová – 9.75, Monika Zeleňáková – 9.75, Tatiana Fábryová – 9, Lucia Vörösová – 7.5, Katarína Duchoňová – 7,25, Lenka Guzmická – 6.25, Dominika Deglovičová – 2

Výsledky Nitry (do 3. miesta) - dorastenci: 100 m: 2. Juhaščík 11,75, 3. Bartoš 11,82, 200 m: 1. Olejník 23,15, 2. Bartoš 23,34, 400 m: 1. Privalinec 52,48, 2. Garai 54,13, 800 m: 1. Privalinec 2:15,54, 3. Repáš 2:18,38, 1500 m: 2. Schneidgen 4:26,10, 3000 m: 1. Mičuda 10:36, 3. Gaži 10:42, 110 m prek.: 1. Olejník 15,32, 2. Šuba 15,48, 3. Konštiak 16,73, 400 m prek.: 1. Olejník 61,82, 2. Konštiak 62,09, 3. Halmo 62,92, 2000 m prek.: 2. Šedivý 7:26, 3. Šoky 7:32, trojskok: 2. Šuba 12,97, 3. Marček 11,94, výška: 3. Konštiak 155, žrď: 2. Árvay 270, guľa: 2. Daňo 14,61, oštep: 2. Póša 48,48, kladivo: 3. Szabo 33,93, 4x100 m: 1. Volek, Bartoš, Krajč, Mičuda 47,83, 2. Blanár, Árvay, Martonka, Gaži 49,40, 100-400 m: 1. Zetocha, Repáš, Šuba, Schneidgen 2:11,74, 3. Morvay, Šoky, Garaj, Privalinec 2:14,58.

Dorastenky - 100 m: 1. Ostrožlíková 13,07, trojskok: 3. Matušková 10,08, výška: 3. Holzknechtová 150, žrď: 2. Tökölyová 230, guľa: 1. Kočarová 12,65, disk: 1. Kočarová 39,53, kladivo: 3. Kočarová 30,95, 5 km chôdza: 2. Abbatantuono 28:49, 3. Maťašovská 30:06, 4x100 m: 1. Matušková, Zeleňáková, Guzmická, Ostrožlíková 54,28.

Družstvá - dorastenci: 1. Nitra 395, 2. N. Zámky 142, 3. Dubnica 132, atď.;
Družstvá - dorastenky: 1. Dubnica 319, 2. Bardejov 207, 3. Nitra 174, atď.

Čítajte viac: http://nitra.sme.sk/c/6089231/dorastenci-sg-stavbar-nitra-suverenne-zlati.html#ixzz1aHhcnucl

zlatí chlapci ŠG Stavbár Nitra


družstvo dievčat získalo 3. miesto


Matušková, Ostrožlíková, Guzmická a Zeleňáková


Holzknechtová, Duchoňová, Fábryová a Ivanová