Motokrosár Filip Bíro má bronz v rámci strednej Európy, október 2011
Pridal sgnr dňa Oktber 23 2011 19:11:44
V maďarskej Pannonhalme sa konali medzinárodné majstrovstvá Maďarska v motokrose, čo bol zároveň posledný závod šesťdielneho seriálu Stredoeurópskeho pohára juniorov.

V seriáli v tejto sezóne štartovalo 46 jazdcov. Na treťom mieste sa umiestnil jazdec Stefi racing teamu Nitran Filip Bíro. Osemnásťročný študent Športového gymnázia v Nitre si zároveň v celkovom hodnotení Stredoeurópskeho pohára po dvoch pretekoch v Českej republike, dvoch na Slovensku a dvoch v Maďarsku vybojoval celkovú bronzovú pozíciu. Za zmienku stojí aj Filipove umiestnenie v medzinárodných majstrovstvách Slovenska juniorov, kde obsadil celkovo šieste miesto...Podrobné novinky

V maďarskej Pannonhalme sa konali medzinárodné majstrovstvá Maďarska v motokrose, čo bol zároveň posledný závod šesťdielneho seriálu Stredoeurópskeho pohára juniorov.

V seriáli v tejto sezóne štartovalo 46 jazdcov. Na treťom mieste sa umiestnil jazdec Stefi racing teamu Nitran Filip Bíro. Osemnásťročný študent Športového gymnázia v Nitre si zároveň v celkovom hodnotení Stredoeurópskeho pohára po dvoch pretekoch v Českej republike, dvoch na Slovensku a dvoch v Maďarsku vybojoval celkovú bronzovú pozíciu. Za zmienku stojí aj Filipove umiestnenie v medzinárodných majstrovstvách Slovenska juniorov, kde obsadil celkovo šieste miesto.

„Táto sezóna bola dosť náročná, odjazdil som väčšinu závodov v zahraničí, ale aj napriek tomu, že som mal vyššie ciele, som s ňou spokojný, pretože som získal veľa skúseností, ktoré mi ešte stále chýbajú. Chcel by som poďakovať všetkým ľuďom a sponzorom, ktorí mi k týmto výsledkom pomohli. Zimnú prípravu podriadim tomu, aby budúca sezóna bola ešte úspešnejšia,“ povedal talentovaný jazdec Filip Bíro.

zdroj: http://nitra.sme.sk/c/6108313/motokrosar-biro-ma-bronz-v-ramci-strednej-europy.html#ixzz1bcre70DK