Majstrovstvá Slovenska kadetov a juniorov v karate, december 2011
Pridal sgnr dňa December 04 2011 12:26:13

3. decembra sa uskutočnili v Trnave Majstrovstvá Slovenska dorastencov a juniorov v karate, ktoré boli zároveň posledným sledovaným turnajom pred nadchádzajúcimi Majstrovstvami Európy kadetov a juniorov v Azerbajdžane.

Majstrami SR v kumite sa stali v kategórii kadetov: Alexandra Chovancová (-47kg), Hana Kuklová (-57kg), Matej Homola (-63kg) a kategórii juniorov: Michal Garai (-68 kg), Ilir Kabashi (+76kg). Druhé miesto obsadil kadet Martin Maňovský (-70kg). V cvičení kata získali druhé miesta Ján Borecký v kat. kadetov a Roland Bagita medzi juiniormi.
Podrobné novinky
3. decembra sa uskutočnili v Trnave Majstrovstvá Slovenska dorastencov a juniorov v karate.

Majstrami SR v kumite sa stali v kategórii kadetov: Alexandra Chovancová (-47kg), Hana Kuklová (-57kg), Matej Homola (-63kg) a kategórii juniorov: Michal Garai (-68 kg), Ilir Kabashi (+76kg). Druhé miesto obsadil kadet Martin Maňovský (-70kg). V cvičení kata získali druhé miesta Ján Borecký v kat. kadetov a Roland Bagita medzi juiniormi.

Výsledky našich študentov:
KATA kadeti 14-15 M Počet: 12
1 . Dávid Samuel KACHI Nitra ZsZKe
2 . Borecký Ján KK Nové Zámky ZsZKe
3 . Meňuš Lukáš KACHI Nitra ZsZKe
3 . Vančo Dominik KACHI Nitra ZsZKe

KATA juniori 16-17 M Počet: 5
1 . Fabian Peter GOJU-kai Prešov VUKABU
2 . Bagita Roland KK TAIYO Kolárovo ZsZKe
3 . Nizner Michal Rapid Bratislava BUK
3 . Rebro Marcel Rapid Bratislava BUK

KUMITE kadetky 14-15 F -47 kg Počet: 13
1 . Chovancová Alexandra KACHI Nitra ZsZKe
2 . Cichrová Rebecca CMK Banská Bystrica
3 . Červená Silvia KK TREND Bánovce n.B
3 . Macejková Ina KATSUDO Sabinov

KUMITE kadetky 14-15 F -54 kg Počet: 15
1 . Kuklová Hana KACHI Nitra ZsZKe
2 . Letrikova Natália KK DETVA SsZke
3 . Krestová Karinka KK KRETOVIČ Košice
3 . Kuchárová Dominika KK KRETOVIČ Košice

KUMITE kadeti 14-15 M -70 kg Počet: 13
1 . Kostolník Dávid KATSUDO Sabinov
2 . Maňovský Martin KK ATLANT Nitra ZsZKe
3 . Džačovský Matúš KATSUDO Sabinov
3 . Michalec Kristián KK pri TJ ZZO Čadca

KUMITE juniori 16-17 M +76 kg Počet: 9
1 . Kabashi Ilir FARMEX Nitra SsZKe
2 . Vorobeľ Adam ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK
3 . Ďurček Denis KK DRAP Partizánske
3 . Karabinoš Radoslav ŠKM-KK St.Ľubovňa TAUK

KUMITE kadeti 14-15 M -63 kg Počet: 18
1 . Homola Matej FARMEX Nitra SsZKe
2 . Bíreš Andrej CMK Banská Bystrica
3 . Mojžiš Ján MTK Žarnovica SsZKe
3 . Trokšiar Matúš CMK Banská Bystrica

KUMITE juniori 16-17 M -68 kg Počet: 11
1 . Garaj Michal KACHI Nitra ZsZKe
2 . Palkovič Adam SLOVŠPORT Trnava AKB
3 . Šestina Michal KK UNION Košice VUKABU
3 . Žbodák Miroslav SLOVŠPORT Trnava AKB

zľava: Michal Garaj a dievčatá Alexandra Chovancová a Hana Kuklová


Ján Borecký - 2. miesto