Halové M SR v atletike – juniori, február 2013
Pridal sgnr dňa Februr 17 2013 20:49:59

17. februára sa uskutočnili halové majstrovstvá SR v atletike v kategórii juniorov a vo viacboji v kategórii dorastencov. Víťazstvo a titul majstra Slovenska si vybojovali: Veronika Zrastáková v behu na 800m, Daniela Ledecká – 400m, Ákos Juhos v sedemboji, Anna Dzyblyuk a Ján Šuba v trojskoku aj druhé miesto v skoku do diaľky a zlaté boli dievčatá v štafetovom behu na 4x200m – Monika Zeleňáková, Veronika Zrastáková, Nina Nováková a Daniela Ledecká. Na 2. mieste sa umiestnil Adam Martonka v šprinte na 60m aj v štafete a bronz si priviezli – Viktor Daňo vo vrhu guľou, Eva Jandová v päťboji a Martin Krajč zo štafety.

Neobišli nás opäť 4. miesta: Marek Halmo /60mpr./, Marcela Holzknechtová /výška/, Anna Dzyblyuk /diaľka/, Kristína Karasová /trojskok/

Podrobné novinky
17. februára sa uskutočnili halové majstrovstvá SR v atletike v kategórii juniorov. Víťazstvo a titul majstra Slovenska si vybojovali: Veronika Zrastáková v behu na 800m, Daniela Ledecká – 400m, Ákos Juhos v sedemboji, Anna Dzyblyuk a Ján Šuba v trojskoku aj druhé miesto v skoku do diaľky a zlaté boli dievčatá v štafetovom behu na 4x200m – Monika Zeleňáková, Veronika Zrastáková, Nina Nováková a Daniela Ledecká. Na 2. mieste sa umiestnil Adam Martonka v šprinte na 60m aj v štafete a bronz si priviezli – Viktor Daňo vo vrhu guľou, Eva Jandová v päťboji a Martin Krajč zo štafety.

Kristína Karasová - trojskok - 11,00

majstri Slovenska - Ákos Juhos v päťboji a Daniela Ledecká v behu na 400m a 4x200m