Halové M SR v atletike - dorast, marec 2013
Pridal sgnr dňa Marec 03 2013 14:09:18
2. marca sa v bratislavskej hale Elán uskutočnili halové majstrovstvá SR v atletike v kategórii dorastu. Atletický oddiel ŠK ŠOG Nitra získal 21 medailových umiestnení z toho 11 titulov a stal sa v bodovom hodnotení najúspešnejším . Daniela Ledecká sa stala trojnásobnou majsterkou Slovenska – v behu na 200m, 400m a štafete. Titul majstra SR získali aj: Eva Jandová v skoku do diaľky /a striebro-60m pr./, Adam Zetocha v behu na 60m pr. a štafete, Veronika Zrastáková v behu na 800m a štafete, Viktor Daňo vo vrhu guľou, Lukáš Bobek v štafete /a bronz-400m/, Monika Zeleňáková a Bohuš Schnitzer – v štafete na 4x200m.
Striebro si vybojovali Barbara Bakóová a Dávid Mazúch na rovnakej trati 1500m, Anna Dzyblyuk v trojskoku /a bronz – diaľka/, Nikolas Broš vo vrhu guľou. Na 3. mieste sa umiestnila Marcela Holzknechtová v skoku do výšky.
4. miesta: Kristína Karasová v skoku do diaľky a trojskoku a Ákos Juhos v behu na 60m pr.

Podrobné novinky
2. marca sa v bratislavskej hale Elán uskutočnili halové majstrovstvá SR v atletike v kategórii dorastu. Atletický oddiel ŠK ŠOG Nitra získal 21 medailových umiestnení z toho 11 titulov a stal sa v bodovom hodnotení najúspešnejším .

Daniela Ledecká sa stala trojnásobnou majsterkou Slovenska – v behu na 200m, 400m a štafete. Titul majstra SR získali aj: Eva Jandová v skoku do diaľky /a striebro-60m pr./, Adam Zetocha v behu na 60m pr. a štafete, Veronika Zrastáková v behu na 800m a štafete, Viktor Daňo vo vrhu guľou, Lukáš Bobek v štafete /a bronz-400m/, Monika Zeleňáková a Bohuš Schnitzer – v štafete na 4x200m.

Na 3. mieste sa umiestnila Marcela Holzknechtová v skoku do výšky.