Štúrovo pero 2012 s naším školským časopisom S3GA
Pridal sgnr dňa Aprl 29 2013 20:59:46
Naša škola sa každoročne zapája do celoslovenskej novinárskej súťaže stredoškolákov a vysokoškolákov Štúrovo pero 2012 s naším školským časopisom S3GA. 18. ročník súťaže sa konal 26.-27. apríla v meste Zvolen. Súčasťou súťaže je každoročne aj brífing s významnou slovenskou osobnosťou. T.r. mali mladí novinári možnosť vyskúšať si investigatívnu žurnalistiku na pánovi premiérovi republiky Robertovi Ficovi. Po novinárskych workshopoch a uctení si pamiatky Ľudovíta Štúra sme boli spomedzi 6O časopisov z celej republiky vyhodnotení 1. miestom televízie Markíza...
Štúrovo pero - video
Podrobné novinky
Naša škola sa každoročne zapája do celoslovenskej novinárskej súťaže stredoškolákov a vysokoškolákov Štúrovo pero 2012 s naším školským časopisom S3GA. 18. ročník súťaže sa konal 26.-27. apríla v meste Zvolen. Súčasťou súťaže je každoročne aj brífing s významnou slovenskou osobnosťou. T.r. mali mladí novinári možnosť vyskúšať si investigatívnu žurnalistiku na pánovi premiérovi republiky Robertovi Ficovi. Po novinárskych workshopoch a uctení si pamiatky Ľudovíta Štúra sme boli spomedzi 6O časopisov z celej republiky vyhodnotení 1. miestom televízie Markíza.

O toto ocenenie sa zaslúžila najmä redakčná rada v zložení: Tereza Sulániová zo sexty B SG, Petra Adámeková V.A HA, Lucia Korcová V.A HA, Silvia Palušková II.A HA, Barbora Gutaiová, Samuel Spišák, Radka Škodová - všetci traja z kvinty B SG, Simona Baniarová zo IV.C SG v spolupráci s pedagógmi PhDr. Janou Šimkovou a PaedDr. Ivanom Rajtárom. Do Strigy prispieva i školský internát.

Štúrovo pero - video