DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 12. mechanizovaného práporu Nitra, jún 2013
Pridal sgnr dňa Jn 05 2013 15:00:00
Dňa 3. júna 2013 sa triedy sexta B, II.B ŠG a I.A, III.A SPŠP zúčastnili DŇA OTVORENÝCH DVERÍ 12. mechanizovaného práporu Nitra.
Príslušníci práporu pre návštevníkov pripravili výstavu bojovej techniky, zbraní, bojového výstroja, ako aj ukážky boja zblízka. Predviedli sa aj policajti so psami. Žiaci si mohli vyskúšať ošetrovanie zranených, nazrieť do útrob bojovej techniky, ktorá nie je bežne prístupná civilným osobám. Niektorí sa zapojili aj do súťaží. Žiaci získali vedomosti i spôsobilosti, ktoré ich motivovali k utuženiu si svojich postojov k morálnym hodnotám ako sú vlastenectvo a národná identita.

Podrobné novinky
DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ 12. mechanizovaného práporu NitraDňa 3. júna 2013 sa triedy sexta B, II.B ŠG a I.A, III.A SPŠP zúčastnili DŇA OTVORENÝCH DVERÍ 12. mechanizovaného práporu Nitra.


Príslušníci práporu pre návštevníkov pripravili výstavu bojovej techniky, zbraní, bojového výstroja, ako aj ukážky boja zblízka. Predviedli sa aj policajti so psami.


Žiaci si mohli vyskúšať ošetrovanie zranených, nazrieť do útrob bojovej techniky, ktorá nie je bežne prístupná civilným osobám. Niektorí sa zapojili aj do súťaží.


Žiaci získali vedomosti i spôsobilosti, ktoré ich motivovali k utuženiu si svojich postojov k morálnym hodnotám ako sú vlastenectvo a národná identita.