Majstrovstvá Slovenska do 17 rokov v atletike, máj 2013
Pridal sgnr dňa Jn 16 2013 18:31:03




15.-16. júna sa v Dubnici uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike v kategórii do 17 rokov – dorastu.
Majstrovský titul si vybojovali Viktor Daňo vo vrhu guľou, Barbara Bakóová v behu na 2000m pr., štafeta dievčat na 4x100m – Daniela Ledecká, Monika Zeleňáková a štafeta chlapcov 100-200-300-400 Adam Zetocha, Lukáš Bobek a Bohuš Schnitzer.

Striebro si vybojovali: Daniela Ledecká – 400m, Dávid Mazúch – 800m aj 1500m, Veronika Zrastáková-800m, Anna Dzyublyuk-trojskok, Nikolas Broš-oštep, Adam Zetocha-110m pr., Viktor Daňo – disk a štafety /4x100m:Zetocha, Juhos, Bobek a šv. štafeta: Nováková, Zeleňáková, Ledecká, Zrastáková/.

Na 3. mieste sa umiestnili: Barbara Bakóová-3000m, Daniela Ledecká-200m, Nikolas Broš-disk, guľa, Marcela Holzknechtová-skok do výšky, Ákos Juhos – 400m pr, Lukáš Bobek-400m


Podrobné novinky
15.-16. júna sa v Dubnici uskutočnili majstrovstvá Slovenska v atletike v kategórii do 17 rokov – dorastu. Majstrovský titul si vybojovali Viktor Daňo vo vrhu guľou, Barbara Bakóová v behu na 2000m pr., štafeta dievčat na 4x100m – Daniela Ledecká, Monika Zeleňáková a štafeta chlapcov 100-200-300-400 Adam Zetocha, Lukáš Bobek a Bohuš Schnitzer.

Striebro si vybojovali: Daniela Ledecká – 400m, Dávid Mazúch – 800m aj 1500m, Veronika Zrastáková-800m, Anna Dzyublyuk-trojskok, Nikolas Broš-oštep, Adam Zetocha-110m pr., Viktor Daňo – disk a štafety /4x100m:Zetocha, Juhos, Bobek a šv. štafeta: Nováková, Zeleňáková, Ledecká, Zrastáková/.

Na 3. mieste sa umiestnili: Barbara Bakóová-3000m, Daniela Ledecká-200m, Nikolas Broš-disk, guľa, Marcela Holzknechtová-skok do výšky, Ákos Juhos – 400m pr, Lukáš Bobek-400m


Výsledky ďalších pretekárov z ŠK ŠOG Nitra:

Patrik Garai – 2 x 2. miesto /400m a 400mpr./, 2.m 4x100m a 1. m šv. štafeta
Zuzana Karaffová – 3 x 1. miesto /výška a trojskok, 4x100m/ a 3.m na 100m
Nikolet Abattantuono – 1. miesto v chôdzi na 5000m

zlatá štafeta 4x100m: Švecová, Ledecká, Zeleňáková, Karaffová

švédska štafeta: Zrastáková, Zeleňáková, Nováková, Ledecká

skok do výšky: 3. miesto Marcela holzknechtová

trojskok: 2. miesto Anna Dzyblyuk

2000m pr.: 1. miesto Barbara Bakóová

4x100m: 2. miesto-Garai, Bobek, Zetocha, Juhos

vrh guľou: 1. miesto Viktor Daňo, 3. miesto Nikolas Broš

800m: 2. miesto Dávid Mazúch