Športové gymnázium Nitra - „Škola roka“ 2016, november 2016
Pridal sgnr dňa November 05 2016 09:22:52
Ministerstvo školstva Slovenskej republiky a Slovenská asociácia športu na školách každoročne vyhlasuje celoštátnu súťaž športovej aktivity škôl pod názvom ŠKOLA ROKA. V školskom roku 2015/2016 sa do súťaže zapojilo vyše 350 základných škôl a 400 stredných škôl z celého Slovenska. Na slávnostnom vyhlásení výsledkov v Krušovciach sa zúčastnili žiaci Športového gymnázia Nitra – Lukáš Koreň a Emma Zapletalová (obaja atléti a reprezentanti Slovenska) spolu s riaditeľom školy Jaroslavom Mačekom a trénerkou a učiteľkou TV Evou Stűmpelovou. Ocenenie Škola roka získalo Športové gymnázium Nitra v oboch kategóriách stredných škôl, zvíťazili sme v súťaži dievčat aj chlapcov.
Podrobné novinky
Ministerstvo školstva Slovenskej republiky a Slovenská asociácia športu na školách každoročne vyhlasuje celoštátnu súťaž športovej aktivity škôl pod názvom ŠKOLA ROKA.

V školskom roku 2015/2016 sa do súťaže zapojilo vyše 350 základných škôl a 400 stredných škôl z celého Slovenska. Na slávnostnom vyhlásení výsledkov v Krušovciach sa zúčastnili žiaci Športového gymnázia Nitra – Lukáš Koreň a Emma Zapletalová (obaja atléti a reprezentanti Slovenska) spolu s riaditeľom školy Jaroslavom Mačekom a trénerkou a učiteľkou TV Evou Stűmpelovou. Ocenenie Škola roka získalo Športové gymnázium Nitra v oboch kategóriách stredných škôl, zvíťazili sme v súťaži dievčat aj chlapcov.