M SR mladších a starších nádejí, jún 2017
Pridal sgnr dňa Jn 12 2017 09:32:54
Oddiel modernej gymnastiky má od posledného víkendu ďalšie dve majsterky Slovenska v kategórii mladších a starších nádejí. Po štyroch kvalifikačných kolách sa 10.6.2017 v Bratislave stretla už len desina najlepších v každej kategórii. Na stupni víťazov stáli hneď niekoľkokrát gymnastky ŠK ŠOG Nitra Tereza Šillerová a Jana Milová. Klub získala spolu 6 zlatých a 3 strieborné medaily.

Naša žiačka Lianka Vilčeková obsadila krásne 5.miesto, celkovo za tri náčinia (obruč 5., kužele 5., lopta 9.), čím si oproti minulým M-SR polepšila o dve priečky.
Podrobné novinky

Majstrovstvami SR sa vyčerpávajúca sezóna individuálnych skladieb končí, od augusta gymnastky trénujú na spoločných skladbách.

V sobotu 24.6. ešte pripravia pre svoje mladšie kolegyne z kategórie prípraviek a základného programu vlastnú klubovú súťaž Modergym Cup, ktorá je zároveň dňom otvorených dverí pre oddiel modernej gymnastiky ŠK ŠOG. Všetci nadšenci modernej gymnastiky sú srdečne vítaní v čase od 10:00 do 13:00 hod. v Športovej hale Olympia.