Halové M SR v atletike mužov a žien a vo viacboji žiakov, február 2013
Pridal sgnr dňa Februr 24 2013 20:21:58
22.-23. februára sa v bratislavskej hale Elán uskutočnili halové majstrovstvá SR v atletike v kategórii mužov a žien a vo viacboji žiakov. Majstrovský titul z päťboja si priviezla Katarína Jandová, v sedemboji vybojoval bronz Matúš Meluš. V seniorskej kategórii na medailu dosiahol junior Ján Šuba, ktorý výkonom 13,73 si vyskákal v trojskoku striebro a vekom ešte dorastenka Veronika Zrastáková dobehla na 3. mieste v behu na 800m.

Výsledky našich absolventov: Ondrej Bartoň – trojskok, 3.m,diaľka, 5.m, Patrik Krajč – 60m pr., 4.m, Denis Danáč – 4x400m, 2.m, 800m, 5.m,

Podrobné novinky
22.-23. februára sa v bratislavskej hale Elán uskutočnili halové majstrovstvá SR v atletike v kategórii mužov a žien a vo viacboji žiakov.

Majstrovský titul z päťboja si priviezla Katarína Jandová, v sedemboji vybojoval bronz Matúš Meluš.

V seniorskej kategórii na medailu dosiahol junior Ján Šuba, ktorý výkonom 13,73 si vyskákal v trojskoku striebro a vekom ešte dorastenka Veronika Zrastáková dobehla na 3. mieste v behu na 800m.

Výsledky našich absolventov : Ondrej Bartoň – trojskok, 3.m,diaľka, 5.m, Patrik Krajč – 60m pr., 4.m, Denis Danáč – 4x400m, 2.m, 800m, 5.m