Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJl 13 2024 21:12:14
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Olympiáda stredoškolákov Slovenskej republiky GAUDEAMUS IGITUR, jún 2009
Slávnostné otvorenie olympiády stredoškolákov Slovenskej republiky GAUDEAMUS IGITUR sa uskutočnilo v Mestskej športovej hale v Trnave 22.6. o 20.00 h. Titul školský majster SR získalo družstvo chlapcov (Mego Pavol, Pavolka Michal, Gajdoschik Adrian a Regas Miloš) v stolnom tenise. Atlét Tomáš Kružliak zvíťazil v hode kladivom najlepším tohtoročným svetovým výkonom 75,93 m v kategórii do 17 rokov.

Stolný tenis:
Družstvo našej školy sa predstavilo v zostave Mego Pavol, Pavolka Michal, Gajdoschik Adrian a Regas Miloš. V prvý deň súťaže naše družstvo postupne porazilo Bratislavu a Čadcu. V semifinále sme narazili na silný tím ŠSOG Košice, v ktorom sme po veľkom boji uspeli v pomere 4:3. Tento zápas bol považovaný za predčasné finále, čo aj kvalita a vývoj zápasu 100% potvrdili!! Vo finále nás čakal tím Športovej školy Trenčianske Teplice v ktorom nastúpili aj dvaja úspešní bývalí slovenskí reprezentanti! Ale naši chlapci pod vedením trénera Ota Mackoviča nedali súperovi žiadnu šancu a hladko zvíťazili 4:0 a tým sa stali aj školskými majstrami SR.

Atletika:
Na slovenskom stredoškolskom šampionáte (Gaudeamus Igitur 2009) v Trnave sa zaskvel výborným výkonom kladivár Tomáš Kružliak. Študent Športového gymnázia v Nitre utvoril najlepší tohtoročný svetový výkon 75,93 m v hode päťkilogramovým kladivom v kategórii do 17 rokov. Zverenec trénera Miloša Gašaja, ktorý si osobné maximum z 13. júna v Nitre vylepšil o 3,37 m, vedie teraz tabuľky s viac ako dvojmetrovým náskokom pred Grékom Vasiliosom Siakoulisom (73,88 m) a Rusom Jevgenijom Korotkovským (73,79 m).

Titul školský majster SR v atletike získali:
Tomáš Kružliak – kladivo
Darina Deglovičová – trojskok
Monika Ivanková – 300m pr.

2. miesto:
Monika Ivanková – 400m
Dominika Očkajová –
Tomáš Brieška – kladivo
Michal Holica - disk
Dávid Remjar – chôdza
Dominika Bradáčová – 800m

3. miesto:
Nazar Malakan – 110m pr.
Ladislav Lukáčik – oštep
Dominika Očkajová – 100m pr.
Darina Deglovičová – diaľka

VOLEJBAL:
Volejbalistky pod vedením trénerky Evy Bródyovej oslabené o reprezentantky, ktoré sa pripravujú na MS obsadili konečné piate miesto.

víťazní stolní tenisti s trénerom Otom Mackovičom
· sgnr dňa jn 24 2009 · V Nekategorizované · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | keith dňa jl 24 2012 06:12:51
distorted or entirely dropped. Buttondown with minor or on bread, cheap dresses wholesale cheap dresses wholesale wedding gowns wedding gowns . How. straight stage collars are so small, formal bridal dresses formal bridal dresses how. even the littlest tie knot helps prevent their level of touching the breast in the shirt, How. though collars are harpooned so very low about the neck sherri hill prom dresses sherri hill prom dresses , opt for. mother wedding gowns mother wedding gowns . they have been undermined all their power and flair www.dressmore.co.uk/images/thumbnails/new/00231a-1.jpg . . Besides for the people shaped by some substantial stop American chiffon beach dresses chiffon beach dresses , Italian or English makers of shirts, most shirt appear to be they're apologizing for his or her collars. The explosive expansion from the businesstomeasure shirt owes a lot of its prosperity to dramatize the attributes of the guy. On the finish of the ten years there'll tend to be more acceptable scale collars on gown shirts than there have been at its commence the ball rollingning. Like a lot of contemporaries cheap wedding dresses cheap prom dresses . , more compact collar
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.