Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJl 13 2024 21:00:59
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

ME Juniorov Novi Sad - Srbsko
V záverečný deň MEJ v Novom Sade utvorila štafeta SR na 4 x 400 m v zložení (Roman Turčáni, Ján Beňa, Dušan Páleník a Juraj Mokráš) výkonom 3:14,42 sek. nový slovenský juniorský rekord.
Slováci sa predstavili vo finále s cieľom obhájiť 6. priečku z rozbehov a cieľom pokoriť 15-ročný rekord kvarteta (Riedl, Jarábek, Lopuchovský, Holúbek, 3:15,09 sek.). Slovenskú štafetu v novosadskom finále rozbiehal Roman Turčáni (Slávia UK Bratislava), na ktorom sa už prejavila únava z predchádzajúcich štartov na 200 a 400 m a svoj úsek zabehol za 49,62 sek. Napriek tomu, že išiel takmer o sekundu pomalšie ako v sobotňajších rozbehoch, sa mu podarilo udržať 6. pozíciu pred Turkami a Írmi, čo bolo pre ďalší priebeh preteku dôležité. Na druhom úseku odovzdával Jánovi Beňovi (AC Malacky), ktorý po veľmi rýchlom začiatku sa v závere nevyhol stvrdnutiu a prebiehal za 49,21 sek. Na treťom úseku bežal Dušan Páleník (ŠG Stavbár Nitra), ktorý zaznamenal najrýchlejší medzičas s pomedzi všetkých Slovákov (47,65 sek.) a zvýšil náskok pred dobiedzajúcimi Írmi. Posledný úsek bezpečne kontroloval Juraj Mokráš (Spartak Dubnica), ktorý s prehľadom doviedol štafetu do cieľa (47,94 sek.) na pôvodne 6. mieste a v novom slovenskom juniorskom rekorde 3:14,42 sek. Radosť z výkonu umocnil fakt, že po diskvalifikácii poľského kvarteta si Slováci vybojovali historickú piatu priečku v konkurencii najlepších juniorských štafiet na 4 x 400 m starého kontinentu.

· k69 dňa jl 24 2009 · V Nekategorizované · 2 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | keith dňa jl 24 2012 05:53:22
movet. It took a veryother week of hunting the merchants wanting on-line cheap dresses under 50 cheap dresses under 50 www.dressmore.co.uk/images/thumbnails/new/00074a-1.jpg . , a veryd I eventually discovered thnear I wanted to get in touch with the compa veryies a veryd check out around the distinct attire I used to be wanting to purchase to find out whenever they have been in inventory. Tips on how to Produce a Promenade Gown? On the conclusion, I discovered a veryother great one particular thnear arrived in only beneath whnear I used to be equipped to afford to pay for, lavender bridesmaid dress lavender bridesmaid dress mother of the groom dresses mother of the groom dresses . a veryd I snnearched it up in mid February. I ca very't imagine thnear ladies obtain these attire so early on! I mea incredibly, promenade is not even right up until April right here wedding dress bridesmaid dresses wedding dress bridesmaid dresses . simple wedding dresses simple wedding dresses In any case, it seems thnear I ended up hunting fairly scorching in my gown, I need to say. white dresses white dresses . dresses for mother of the groom dresses for mother of the groom . My mother was hinsta verycey, my father was
#2 | creator dňa oktber 18 2012 05:12:09
xiaolong1018While modern society advances and also civilizations coach factory outlet store turn into more subjected to to one another, there's a slow motion away from stereotypes. Now girls tend to be regarded coach outlet to become fairly separate, quite callous along with willing to leave home that will earn a living. Males are becoming fewer of your “king” at your home are usually slowly and gradually placing the particular Coach Outlet Online attention of the young children as well as health care belonging to the household. Functions have grown to be contributed besides segregated and societies which have been much at the rear of the following gender coach outlet online store further advancement are increasingly being invited in order to catch in place. For a long time these stereotypes connected with females and males was employed diligently by almost all countries. Considering the modifications in the economic globe and the importance society spots with education and learning and vocation coach factory store women and men are now being pressured to ascertain parallel roles. With most sub cultures, women emerged seeing that unfavorable bugs. They aren't because formidable along with a lesser amount of bright over a dude. There're is not capable of surviving by themselves and want to spend his or her period at your home baking, Michael Kors Handbags clean-up along with obtaining youngsters. Women of all ages are viewed while kinder plus milder than the usual guy is definitely but much more temperamental. Females usually are thought to be Michael Kors Outlet Handbags naggers, talkers, as well as spenders. Also girls usually are predicted continually to take a look their best to create by themselves suitable in order to male.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.