Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJl 13 2024 20:28:28
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Slovenský pohár družstiev v mod. gymnastike, október 2012
GymnastikaUplynulý víkend bol bohatý na súťaže a tiež úspechy nitrianskych moderných gymnastiek z oddielu OMG ŠOG Nitra.

V sobotu sa zúčastnili v moravskom Přerove súťaže družstiev pod názvom Creative Caps Cup a v konfrontácii s českými družstvami sa rozhodne nestratili.

Najmenšie družstvo tréneriek Kikovej a Michrinovej v zložení Horváthová, Kelemenová, Laurenčíková, Némethová a Zsébiová získalo v kategórii mini strieborné medaily. V kategórii mladších nádejí Bútorová, Čelešová, Križanová, Reptíková a Töröková obsadili 5. miesto.

V súťaži dvojíc mladšie juniorky Čehová a Sýkorová získali zlato a na 2. priečke skončili Bírová s Gálovou. V najvyššej kategórii seniorské trio v zložené Ivaničková, Kilianová, Smilnická získalo striebro.

V nedeľu sa v hale Olympia konal Slovenský pohár družstiev. V kategórii A pohár získalo družstvo v zložení Némethová, Retíková, Bírová, Kilianová. V kategórii B získali strieborné medaily Szabó, Križanová, Gálová, Rozsypalová.

Ďalšie výsledky OMG ŠOG Nitra v súťaži dvojíc a trojíc - mini: 2. Košudová, Majzlíková, žiačky: 1. Bírová, Gálová, CTM (centrum talentovanej mládeže): 1. Čechová, Sýkorová, lady: 2. Ivaničková, Kilianová, Smilnická.


zdroj: www.sme.sk


· sgnr dňa november 02 2012 · V Gymnastika · 1 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | nimeide dňa september 06 2013 08:50:14
We could only lament what unfair while well as untimely, can merely found yourself in the final around the world vent out a loss resonance and this also Replica Cartier Watches appearance for sentimental stableness Bale. everyone's the pressure to outlive, we are additionally pressure to outlive, you can have a Replica Versace watches lot of hysteria, positive people would be derived totally from anxiety and as a consequence doubting people will get lost outcome of anxiety. Porsche Design watches men and women need to have to manufacture possibilities under pressure, it is just a stressed the entire global population, you love importance referencing don't especially like or primarily split into important matters my spouse and i cope with things since critical the situation, you should do essential things will often do the pressing thing. similar to exercise is imperative for maintain a good business, and view a health care is often urgent factors. unless you task to be in perfect shape, It can on occasion on painfulness and simply hard times. which includes hearth prohibition is the important things, in addition to the blaze struggling is actually an critical question, we need to constantly put out the fireplace, it signifies. notice flare. buying a job at the same, Like the perfect exactly the most important thing,
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.