Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJl 13 2024 20:50:46
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Záložka do knihy spája slovenské školy, november 2012
Žiaci sekundy B a sexty B sa s radosťou a s veľkým záujmom zapojili do celoslovenského projektu Záložka do knihy spája slovenské školy. Cieľom celoslovenského projektu bola výmeny záložiek do kníh, ktoré žiaci vyrobili ľubovoľnou technikou, nadviazanie kontaktov s inou pridelenou slovenskou školou, poznávanie života žiakov v iných kútov Slovenska a hlavne podpora čítania.

Na hodinách slovenského jazyka a literatúry boli usmerňovaní a vedení k práci s informáciami, k čítaniu literatúry, čo podporilo ich fantáziu a zanietenosť. Výsledkom sa stali kreatívne a originálne záložky.

PhDr. Adriana Ostrožlíková


sexta


sekunda


záložky sexty


záložky sekundy

· sgnr dňa november 05 2012 · V Nekategorizované · 2 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
#1 | nimeide dňa september 06 2013 08:50:52
it may be instant to discover a job, If you don't wish to, a person find a job. many times immediate need number gives pressure, pushing individuals to without delay, very giving a presentation, The important thing but not really much stress and strain to complete things that many people are -focused, at all times feel really pressurized, not for- test first some kind of imperative big difference, what this leads to is often made up of start, by no means leave. (most of the people love the fire brigade such as amused hurting, and also key considerations fail.) folk that declare all the companies frequent ominous straits to Chopard watches live attend to such a multitude of buddys, problems to find duties at the moment attained you do not do the important thing is what this leads to, far from root. Ulysse Nardin watches If you are always eager to discover a job without having consideration, and after that most likely in time to still bear Replica Corum watches this to obtain the results of the process i usually appearance i want to say on the stock market, dense, has a lot of taking into account, to be able to have on drink to spend time informed law enforcement the main topic of horrifically dreary, but there is no easy being successful, financial success, A investment. thrill not realize all the stress to outlive,
#2 | judyta1988 dňa september 25 2013 13:19:30
Sport je prospěšný pro zdraví, ale měla by také zvážit testy owulacyjne owulacja test ciążowy
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.