Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

MLADŠIE ŽIAČKY MAJSTERKAMI SR, december 2012
GymnastikaV sobotu 1.12. sa v braislavskej hale Mladosť uskutočnili majstrovstvá SR v spoločných skladbách, dvojíc a trojíc v modernej gymnastike, ktoré sa skončili veľkým úspechom nitrianskych gymnastiek z klubu OMG ŠOG NITRA, ktorý sa zároveň stal aj najúspešnejším tímom celého podujatia.

Titul majsteriek SR získalo družstvo MLADŠÍCH ŽIAČOK tréneriek Kikovej a Michrinovej v zložení Horváthová, Kelemenová, Laurenčíková, Némethová a Zsébiová.

V kategórii STARŠÍCH ŽIAČOK sa vicemajsterkami pre rok 2012 stalo družstvo pod vedením tréneriek Kilianovej a Bajovej v zložení Bútorová, Čelešová, Križanová, Reptíková,Töröková, pričom Bútorová odcvičila súťaž so zlomeným prstom.

Rovnako striebro v kategórii NÁDEJÍ získalo družstvo Bírová, Čechová, Gálová a Sýkorová...

Skvele si počínali naše družstvá v súťaži dvojíc a trojíc.

V kategórii MINI dvojica Košudová, Majzlíková obsadila 5.priečku.

Titul majsteriek v kategórii ŽIAČKY získali Gálová, Bírová.

2.miesto v kategórie CTM (Centrum talentovanej mládeže) obsadili Čehová so Sýkorovou.

Do tretice titul majsteriek SR a zlato pre nitrianske farby získala v kategórii LADY trojica Ivaničková, Kilianová, Smilnická.

VŠETKÝM DIEVČATÁM BLAHOŽELÁME.

Zároveň všetkých priaznicov gymnastiky pozývame v sobotu 8.12. o 10.hod. do Mestskej haly na Čermáni, kde sa uskutoční 13.ročník VIANOČNEJ NITRY, medzinárodnej pohárovej súťaže v modernej gymnastike, na ktorej sa okrem nitrianskych gymnastiek predstavia aj ďalšie slovenské kluby a tiež tímy z Česka, Slovinska a Chorvátska.