Stredná športová škola, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJl 13 2024 20:43:56
header
Navigácia
Oznamy
Kto je Online
· Hostí Online: 1

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 28,982
· Najnovší člen: KiffSpilm
Online školský časopis

Nova Vlna

MŠVVŠ

Nova Vlna

Premena tradičnej školy na modernú ..., december 2014
V rámci projektu s názvom I n o v á c i a j a z y k o v p r e ž i v o t, ktorý je realizovaný v rámci OP Vzdelávanie, Moderné vzdelávanie pre vedomostnú spoločnosť, opatrenie 1.1 Premena tradičnej školy na modernú sa žiaci tretích ročníkov a septimy dňa 2.12.2014 zúčastnili exkurzie do Viedne.

Vyučovanie anglického jazyka na našej škole sme obohatili návštevou divadelného predstavenia v medzinárodnom divadle Viena`s English theatre. 205 žiakov spolu so svojimi vyučujúcimi anglického jazyka si pozrelo zaujímavé divadelné predstavenia v anglickom jazyku s názvom „Dial M for murder. “ V divadle všetci účinkujúci herci pochádzali z Veľkej Británie a tak si žiaci mohli vypočuť spisovnú angličtinu.

Študenti ocenili, že si mohli priamo v praxi overiť svoje komunikačné schopnosti – najmä počúvanie a porozumenie. Z dlhodobého hľadiska svoje poznatky z divadelného predstavenia využijú žiaci pri príprave na ústnu formu maturitnej skúšky.

Náklady na exkurziu – vstupenky do divadla, dopravu štyrmi autobusmi a občerstvenie počas dňa bolo zabezpečené z prostriedkov Agentúry Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky pre štrukturálne fondy EÚ, Európskeho sociálneho fondu a Štátneho rozpočtu Slovenskej republiky v rámci Operačného programu Vzdelávanie a spoluúčasti Nitrianskeho samosprávneho kraja.· sgnr dňa december 11 2014 · V Nekategorizované · 0 Komentárov · Vytlačiť
Komentáre
Žiadny komentár ešte nebol pridaný. Buďte prvý kto pridá komentár.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Elektronická žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

23/09/2013 17:27
Dobrý deň, komunikácia funguje aj tento rok, len je to tam trošku pomenené ... ale určite sa dá prihlasovať aj odhlasovať zo stravy cez elek. žiac. kn.

18/09/2013 17:38
Pekný deň, kedy budú môcť žiaci znovu komunikovať so školskou jedálňou prostredníctvom elektronickej žiackej knižky ako minulý rok? Ten systém odhlasovania a prihlasovania na stravu bol super.

04/09/2013 11:12
treba dať žiadosť na vedenie školy o zmene športu

03/09/2013 13:56
takže môžem zmeniť šport durhý krát?

31/08/2013 19:31
To záleží od športu a ide o príspevky do školského športového klubu.