Nová stránka Spojenej školy, Slančíkovej 2, Nitra, kde nájdete najnovšie informácie o Strednej športovej škole v Nitre nájdete na: https://www.spojskolanr.sk/

Ďakujeme za podporu nášho športového klubu prostredníctvvom darovania 2% z daní ...
Na stiahnutie tlačivo na poukázanie 2%
tlačivo na 2 % pre ŠK ŠOG NITRA.rtf
· sgnr dňa janur 27 2022 · V Nekategorizované · 0 Komentárov · Vytlačiť
M SR v modernej gymnastike, október 2021
GymnastikaHlavná trénerka oddielu modernej gymnastiky ŠK ŠOG Nitra Ľubov Kilianová priviedla svoje dve zverenkyne k zisku dvoch najvzácnejších medailí na Majstrovstvách Slovenska 2021 v modernej gymnastike. Toto prvenstvo patrí Nitre už siedmy rok s výnimkou minulého roku, kedy boli Majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike kvôli pandémii zrušené. Seniorskou majsterkou Slovenska pre rok 2021 sa stala Tereza Šillerová a striebornú medailu si vybojovala naša študentka Liana Vilčeková. Obe gymnastky si v hodnotení jednotlivých náčiní odniesli navyše po dve zlaté a jednu striebornú medailu.
V rovnakom čase sa v Centre gymnastických športov v Malinove konalo aj druhé kolo pohára v modernej gymnastike, v ktorom si naša študentka juniorka Viktoria Nesterova vybojovala 8. miesto.
· sgnr dňa oktber 10 2021 · V Gymnastika · 0 Komentárov · Vytlačiť
O pohár Strednej športovej školy 2021, september 2021
GymnastikaSeniorská reprezentantka v modernej gymnastike Liana Vilčeková si na medzinárodnej súťaži O pohár Strednej športovej školy 2021 v Nitre vybojovala striebro v štvorboji. Za zostavu s obručou a loptou získala zlato, za stuhu striebro.

Oddiel modernej gymnastiky ŠK ŠOG Nitra si už môže spokojne vydýchnuť. Tesne pred sprísnením pandemických opatrení stihli organizátori pripraviť 3-dňovú súťaž s účasťou verejnosti, a to za účasti 165 gymnastiek zo 14 klubov zo Slovenska i Česka. Medzinárodná súťaž v modernej gymnastike O pohár Strednej športovej školy vznikla len pred rokom, kedy mnohé športy fungovali online, ak vôbec. Na druhom ročníku súťaže, ktorý sa konal 10.-12.9.2021, bol teda cieľ “pretekať, pretekať, pretekať” opäť naplnený. Od začiatku pandémie je to šiesta súťaž organizovaná domovským oddielom v mestskej hale v Nitre.
· sgnr dňa september 20 2021 · V Gymnastika · 0 Komentárov · Vytlačiť
Fittnes detí, Veľká cena Nitry, september 2021

Naša študentka prvého ročníka Nicol Ležáková, pretekárka vo fitness detí, získala 2. miesto na Veľkej cene Nitry.

GRATULUJEME
· sgnr dňa september 08 2021 · V Nekategorizované · 0 Komentárov · Vytlačiť
Zelený deň, jún 2021
Dňa 24.6. 2021 sa konalo veľké upratovanie a skrášľovanie okolia našej školy. Do realizácie projektu sa zapojili žiaci viacerých tried: sexta A, septima B, I.A a kvinta B a tiež kolegovia: Blahová, Ševelová, Machová, Lahučký, Kunová, Bohátová, Kováčová a pani zástupkyňa Tomascheková. Okrem vytvorenia nových kvetinových záhonov, okopania starých, zametania a čistenia okolia školy od odpadkov, sme vybudovali aj domček pre ježka :-) Chcem sa veľmi pekne poďakovať aj všetkým profesorom, ktorí priniesli zaujímavé druhy rastlín a prispeli ku krajšiemu vzhľadu našej školy. Dúfam, že takýchto zelených dní budeme mať viac, pretože krajina tá naša milá, zelenú si zaslúžila :-)
· sgnr dňa jn 25 2021 · V Nekategorizované · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Michal Berka piaty na majstrovstvách Európy, jún 2021 U15 2021 Sofia Bulharsko
Miško po dvoch výhrach a dvoch prehrách obsadzuje konečne 5. miesto zo 17 účastníkov vo váhovej kategórii do 85kg.
Miškovmu výkonu sa veľmi tešíme. Sme nesmierne radi, že sa naši mladí zápasníci nestrácajú medzi tými najlepšími z Európy a to napriek dlhej pauze spojenej s pandemickymi opatreniami.
Miško do bojov nastúpil po dlhej pauze. Bez jediného sústredenia a prípravných súťaži.
Napriek tomu suverénne porazil reprezentantov Lotyšska a Izraela. V semifinále ho čakal skúsený Bielorus, na ktorého nestačil rozdielom pár bodov. Zápas však prehral s cťou a súperovi dal pocítiť, že to nebude mat ľahké. Potom vstúpil do bojov o 3. miesto, kde nestačil na ukrajinského zápasníka, ktorý zvíťazil na technickú prevahu. Miško dal do zápasov veľkú bojovnosť a srdce. Mnohí by si mohli zobrať príklad.
Reprezentant TJ AC Nitra ukázal, že aj na Slovensku stále dokážeme vychovať šikovných zápasníkov, ktorí patria medzi európsku elitu. Veríme že svoj plný potenciál ešte len úkážeš !