Oznamy školskej jedálne

Prihláška na stravu
· sgnr dňa august 14 2019 · V Nekategorizované · 0 Komentárov · Vytlačiť
EYOF 2019, júl 2019
V júli sa uskutočnil Olympijský festival mládeže EYOF v azerbajdžanskom Baku. Viktória Forster obsadila vynikajúce 4. miesto v behu na 200m, keď od bronzu ju delilo 7 stotín sekundy. V behu na 100m obsadila medzi najrýchlejšími Európankami 6. miesto.

Na EYOF sa predstavil aj náš študent v zápasení Michal Vereš.

GRATULUJEME
2. miesto vo vedomostnej súťaži o olympizme 2019, jún 2019
24.-25. júna sa v Hornom Smokovci uskotočnila celoslovenská súťaž o olympizme. Naše družstvo - A. Lančaričová, S. Vargová, A. Petráš, J. M. Horinka sa pod vedením Michala Šafárika umiestnilo na vynikajúcom druhom mieste. M. Šafárik zhodnotil súťaž: "Žiaci sa zhostili súťaže veľmi aktívne. Vďaka vynikajúcemu vypracovaniu online vedomostnej súťaže postúpili do ďalšieho kola. Pre ďalšie kolo samostatne vypracovali prezentáciu, kde okrem športových aktivít školy, vyzdvihli aj aktivity súvisiace s olympijskou tematikou, napr. besedy s olympionikmi akcie konané na území Nitry, napr, diskokilometer, večerný beh Nitrou. Snaha žiakov a pomoc od pedagógov vyústila do obsadenia 2. miesta súťaže na Slovensku."
· sgnr dňa jn 28 2019 · V Nekategorizované · 0 Komentárov · Vytlačiť
David Podsklan bude na Svetovom pohári K1 series A v Montreale bojovať o bronz, jún 2019
KarateV kategorií kumite -75kg David v 1.kole zdolal Delestal Romero (ESP) 5:2, v 2.kole Calvilo Gonzales Luis Alonso (Mex) 2:0, v 3.kole Larsen Mads (DEN) 1:0, v štvrťfinále podľahol Thomasovi Scottovi (USA) 0:2. V repasáži porazil Turka Bulut Enes a v boji o bronz nastúpi proti Kazachovi Ainazarovi.

Držíme palce ...
· sgnr dňa jn 25 2019 · V Karate · 0 Komentárov · Vytlačiť
M SR juniorov v atletike, jún 2019
Atletika23.-24. júna sa uskutočnili majstrovstvá SR v atletike v kategórii juniorov. Tri tituly získala vekom ešte dorastenka Viktória Forster v šprintoch 100m, 200m a 4x100m spolu s Ninou Húskovou a Simonou Lackovičovou. Zvíťazila aj Petra Šuleková v behu na 3000m cez prekážky a v rovnakej disciplíne obsadila Viktória Dunajská 3. miesto. Najrýchlejšia v behu na 100m cez prekážky bola Natália Holešová. Striebro získala aj štafeta 4x400m (Húsková, Lackovičová), Sebastián Kačina - 3000m, Lucia Dirnbachová - disk, Jana Maňovská - guľa (a 3. miesto disk). Roman Ruman obsadil v hode diskom tretie miesto. Najlepší juniori budú reprezentovať Slovensko na medzištátnom stretnutí 7. júla v Maďarsku.
· sgnr dňa jn 25 2019 · V Atletika · 0 Komentárov · Vytlačiť
Majstrovstvá sveta stredných škôl v atletike, Split 2019
Atletika15.-16. mája sa v chorvátskom Splite uskutočnili majstrovstvá sveta SŠ v atletike - Jean Humbert Cup. Za školské družstvo chlapcov nás reprezentujú: Samuel Kopček, Marián Vánovský, Roman Rumam, Filip Špak, Kristián Šimune a Tomáš Kutruc. V národnom tíme dievčat sa predstavili: Viktória Forster, Lenka Kovačovicová a Natália Holešová.
· sgnr dňa mj 15 2019 · V Atletika · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Školské M SR v atletike, máj 2019
Atletika 9. mája sa uskutočnili M SR v atletike SŠ v Trnave, kde majstrovský titul získala Jana Maňovská v hode diskom (2.m. vo vrhu guľou) a Viktória Forster v behu na 100m (2.m. na 200m a 5.m. v skoku do výšky). Striebro vybojovala Natália Holešová v behu na 100m cez prekážky. Petra Šuleková obsadila v behu na 1500m 6. miesto a Sebastián Kačina na 800m 4. miesto.

11. mája zabehla na 1.kole dorastu Viktória Forster na 100m A-limit na EYOF(Európske olympijské hry mládeže), ktoré sa uskutočnia v júli v Baku (Azerbajdžan).
· sgnr dňa mj 12 2019 · V Atletika · 0 Komentárov · Vytlačiť
Simulované študentské voľby do Európskeho parlamentu, máj 2019
Dňa 2. 5. 2019 prebehli na našej škole Simulované študentské voľby do Európskeho parlamentu, zúčastnili sa žiaci všetkých ročníkov. Cieľom je, aby aj študenti mali možnosť vyjadriť svoj názor a vzbudiť ich väčší záujem o dianie v krajine i politike. Voľby boli dobrovoľné. Výsledky volieb budú uverejnené dňa 10. 5. 2019 v európskom dome v Bratislave.
· sgnr dňa mj 06 2019 · V Nekategorizované · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
POĎAKOVANIE
Milí kolegovia, rodičia a študenti,
náš projekt Gymnastika pre všetkých získal aj VĎAKA VÁM grant 3925 €!
Umiestnili sme sa na krásnom 2. mieste v počte získaných hlasov (549).
Grant bude použitý na rekonštrukciu pohybového štúdia a položenie základov tzv. gymnastiky pre všetkých.
Grantový program Mením moje mesto je financovaný z participatívneho rozpočtu mesta Nitra a administrovaný v spolupráci s Nitrianskou komunitnou nadáciou.
ĎAKUJEME, boli ste skvelí!

· sgnr dňa mj 02 2019 · V Nekategorizované · 0 Komentárov · Vytlačiť
Kontrolné preteky moderných gymnastiek v Liptovskom Mikuláši, apríl 2019
GymnastikaKontrolné preteky moderných gymnastiek v Liptovskom Mikuláši boli prvou časťou oficiálnej kvalifikácie junioriek a senioriek na majstrovstvá Slovenska v modernej gymnastike.

Juniorka Liana Vilčeková si vybojovala štyri medaily a konečné 2 miesto. Za zostavu s loptou, kužeľmi a stuhou získala takisto striebro. Sára Mullerová si ako čerstvá seniorka vybojovala konečné 4. miesto.
· sgnr dňa mj 02 2019 · V Gymnastika · Čítajte viac · 0 Komentárov · Vytlačiť
Postup na majstrivstvá sveta stredných škôl, apríl 2019
AtletikaDružstvu našich chlapcov atlétov - Tomáš Kutruc, Roman Ruman, Samuel Kopček, Filip Špak, Marián Vánovský, Adrián Bohm, Kristián Šimune sa podarilo kvalifikovať na majstrovstvá sveta stredných škôl - Jean Humbert cup, ktoré sa uskutočnia v máji v chorvátskom Splite.
Za Slovensko nastúpi aj národný tím, v ktorom budú až tri naše študentky: Viktória Forster, Natália Kovačovicová a Natália Holešová.